Támogass bennünket!

Egyesületünk céljai megvalósításához szívesen fogad anyagi támogatást.

Amennyiben lehetősége van arra, hogy egyedi mértékű pénzbefizetéssel támogassa a Magyar Lupus Egyesületet, a következő bankszámla számra várjuk adományát: 11702012-20004264. Lehetőség van a PayPal rendszerén bankkártyás fizetéssel is támogatni.

A támogatással adókedvezmény vehető igénybe, mivel közhasznú egyesületet támogat. Az adomány beérkezését követően igazolást állítunk ki az adományozásról és postán elküldjük.

A támogató megjelölheti, hogy támogatását milyen célra használhatjuk fel (pl. kiadvány, újság, betegfórum, stb…).

Ezúton is köszönjük valamennyi nagylelkű adományozónk támogatását!

Támogatás átutalással, bankszámla számunkra

• Bankszámla számunk: 11702012-20004264
  • IBAN: HU96117020122000425700000000 (Az OTP Bank SWIFT kódja: OTPVHUHB, székhelye: 1051 Budapest, Nádor utca 16.)
  • Az adomány beérkezését követően igazolást állítunk ki az adományozásról és postán elküldjük. (Amennyiben az adományozáskor nem ismerjük az adományozó nevét, címét, sajnos igazolást sem tudunk küldeni.)
  • Ha banki átutalással kíván pénzt küldeni, kérjük levélben, faxon, telefonon vagy e-mailben adja meg adatait, hogy az igazolást kiállíthassuk.

Támogatás pénztári készpénz befizetéssel az OTP Bank bármely magyarországi fiókjában

• Támogathatja civil szervezetünket bármely magyarországi OTP Bank fiókban történő pénzári készpénzfizetéssel 11702012-20004264 számú számlára.
  • Kérjük, hogy a közlemény mezőbe tüntesse fel adatait, hogy az igazolást ki tudjuk állítani.

Támogatás a PayPal rendszerén