Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

Pillangó magazinunk

Pillangó című magazinunk Magyarországon hiánypótló, hiszen nincs egy olyan lap sem, amely közvetlen autoimmun betegek számára jelenik meg. Egyesületünk kiemelt célja, hogy a magyar autoimmun betegek több tízezres táborát tájékoztassa. A magazinban kitűnő, elismert orvosok írnak autoimmun betegségekről, azok gyógyítási lehetőségéről, kutatási eredményekről, új gyógyszerekről. A lapban mi is beszámolunk egyesületünk híreiről, valamint lehetőséget biztosítunk bemutatkozásra kisebb civil szervezetek részére.
Pillangó című magazinunkat terveink szerint még ebben az évben meg tudjuk jelentetni. Javaslatokat kérünk, hogy mely témák érdeklik az Olvasókat, s hogy mely orvosokat, szerzőket kérjünk fel a cikkek megírására.

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató