Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

Hazai kérdőíves felmérés

Kedves Tagjaink, Felmérést Kitöltők!

Ígéretemhez híven, elérkezett az az idő, amikor az általunk elindított kérdőívet lezártam. 168 db válasz érkezett, ez felülmúlta a tavalyi, a LUPUS EUROPE által indított felmérést is. Szeretném Mindenkinek megköszönni, hogy a felmérésben részt vett. Terveim szerint a kérdőívnek lesz folytatása, megpróbálunk jobban rávilágítani azon problémákra, amelyek ezen kérdőív kiértékeléséből is láthatóak.
A szeptember 21-től 25-ig tartó konferencián szeretnénk az eredményt bemutatni, mint a Magyar Lupus Egyesület éves nemzeti riportjának egyik legfontosabb részét. A kiértékelés eredményét az alábbiakban láthatjátok.

Üdvözlettel:

Varga Gábor
Alelnök, nemzetközi kapcsolattartó

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató