Meghívó közgyűlésünkre

Tisztelt Tagjaink!

Ezúton értesítem, hogy Alapszabályunk szerint közgyűlést hívok össze, melyet 2014. március 29-én (szombaton) 15.30 órai kezdettel tartunk Budapesten a Váci út 73/A. sz. alatt, az Országos Egészségbiztosítási Pénztár székházának előadótermében.
Amennyiben nincs jelen a meghívott Magyar Lupus Egyesület aktív tagjainak 50%-a plusz egy fő, akkor ugyanezen a helyszínen és napon 16.00 órakor ismételten összehívom a Közgyűlést, amely ugyanazon napirendi pontokkal a megjelentek létszámától függetlenül szavazó és határozatképes lesz.

A Közgyűlés tervezett napirendi pontjai a következők:

1. Szakmai és pénzügyi beszámoló az egyesület 2013. évi gazdálkodásáról, közhasznú tevékenységéről, 2013. évi közhasznúsági melléklet elfogadása.
A közhasznúsági jelentés weblapunkról hamarosan letölthető.

2. Az egyesület tisztségviselőinek megválasztása.
(2 fő alelnök tisztségviselő megbízatása lejárt, ezért alelnököket kell választanunk. )

Kérem, hogy akinek számít egyesületünk jövője, vegyen részt közgyűlésünkön! Aktív tagjaink megjelenésére feltétlen számítok! Szavazni csak érvényes tagsággal rendelkező Aktív I. és Aktív II. tagjaink tudnak. A közgyűlés várhatóan 60 perc idejű lesz.

Budapest, 2014. február 28.

Tisztelettel: Purgel Zoltán elnök