Pályázatok

Ebben az évben már három pályázatot nyújtottunk be a Nemzeti Civil Alapprogram pályázataira.
A „Civil szervezetek működésének támogatása” című pályázaton „Esélyegyenlőséggel biztonságos működésünkért…” című projektünkben 1.786.480 Ft forrást szeretnénk igényelni egyesületünk működési költségeinek fedezésére.
A „Magyarországi civil szervezetek külföldi és nemzetközi szervezetekkel való együttműködésének, tapasztalatcseréjének támogatása” című pályázaton „22nd Lupus Europe Convention – Copenhagen , Denmark 2011.” című projektünkben 690.000 Ft támogatást szeretnénk kérni a 22. Lupus Europe konferencia részvételi költségeinek fedezésére. (A konferencia Dániában, Koppenhágában lesz.)
A „Nyomtatott vagy elektronikus kiadvány vagy sajtótermék létrehozásának és kiadásának támogatása” című pályázaton „Autoimmun betegek egyetlen magazinja” című projektünkben 800.000 Ft forrást szeretnénk igényelni Pillangó című magazinunk 2011/1. számának kiadási költségeihez.