Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

Adószám változás


A Magyar Lupus Egyesület adószáma megváltozott!

Új adószámunk:
 


18157860-1-06
 

A Magyar Lupus Egyesület adószáma a székhelyváltozás miatt megváltozott. Erről a napokban vettem kézhez az értesítését, s azt, hogy ezentúl az APEH Dél-alföldi Regionális Igazgatósághoz tartozunk. (Az adószámunk is ezért változott.)
Ezt a levelet vártuk már nagyon, hiszen így tudjuk csak elkezdeni az 1%-os felajánlások ügyintézését.  Az utóbbi években az APEH nem utalta át számlánkra a felajánlásokat, valószínűleg azért, mert nem volt az egyesületnek képviselője.
A mai napon küldtem el az adóhivatalhoz az adatlapokat és a kifizetés iránti kérelmet. Nagyon számítunk e bevételre, hiszen ez az egyesületünk fő bevételi forrása. A felajánlásokra nagy szükségünk lenne, hogy országos hatókörű közhasznú tevékenységünket folytatni tudjuk.
Talán a szeptemberi találkozónkon már be tudok számolni a „végeredményről”. A találkozóra sok szeretettel várunk mindenkit!

Purgel Zoltán
elnök

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató