Magyar Lupus Egyesület
SLE-vel élők civil szervezete

Adó egy százalék: egymilliót kapunk!

Szeptember elsején kaptunk az APEH-tól levelet, melyben közölték, hogy nyilvántartásuk szerint a felajánlott összeg várható nagysága 1.009.687 Ft. Szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem Mindazon Személyeknek, akik gondoltak egyesületünkre adóbevallásuk kitöltésekor. Köszönöm, köszönjük tagjaink, betegtársaink nevében is a felajánlott adó 1%-okat. Külön köszönöm azon segítőknek, Doktoroknak, Akik segítették egyesületünk 1%-os kampányát.
A felajánlott összeget terveink szerint tárgyi eszközökre, kiadványokra használjuk fel. Az utóbbi hónapokban kirobbant alapítványok gazdálkodási botrányaira hivatkozva szeretném közölni, hogy a Magyar Lupus Egyesületben mindenki ingyenesen, társadalmi munkában végzi feladatát. Senki sem kap bér jellegű kifizetést (munkabér, megbízási költség, béren kívüli juttatás, tiszteletbér, stb.) . Az egyesület pénzét kevés kivétellel „kézzel fogható” dolgokra költjük. (Kevés kivétel: könyvelő fizetése, weblap fenntartása, szállítási költség.)

Portálunk sütiket használ. Elfogadom Olvasd el

Adatkezelési tájékoztató